TREPS Festival 2014.

TREPS Festival 2014.

nedjelja 11.  i nedjelja 18.5. u 19:00 sati

Na 11. Susretima plesnih grupa predstavilo se 140 koreografija. Više od 1000 plesača nastupilo je u 4 plesne kategorije. Najbolje ocijenjene koreografije odabrane su za nastup na TREPS Festivalu.

Prva večer Festivala na rasporedu je u nedjelju 11.5. Nastupaju koreografije iz kategorija klasičnih i suvremenih plesnih izraza.

Druga večer, na kojoj nastupaju grupe u kategorijama:  show dance, jazz dance, step i društveni plesovi održava se u nedjelju 18.5.2014.

RASPORED NASTUPA  I PROBA 18.5.2014.

Plesna grupa kategorija Brojplesača Naziv koreografije/koreograf
 1. Plesna grupa Flame, Rijeka DjecaUrbani 20 Treasure – Paola Vukelić
 2. Plesni studio Vivona, Čakovec DjecaUrbani 8 Stars Wars – Igor Bednjički
 3. Plesni centar Tala, Zagreb MladiUrbani 5 Ganc novi mix – Mario Vrbanec
 4. School of Street Styles MladiUrbani 12 Tunice – Ante Jerković
 5. Talent studio M, Split MladiUrbani 4 Let’s go – Tiha Bogdanović i Sonja Pavković
 6. Transform, Zagreb MladiUrbani 14 Alphabeat – Davor Čiković Worda
7. Plesni studio moDus, Zagreb Djeca Show, jazz 7 Zrikići – Snježana Lilek
 8. Plesni studio Step by Step Djeca Show, jazz 7 Tratinčice – Jsminka Zajec
 9. Dječje društvo Plesni Kristal, Zagreb Djeca Show, jazz 18 Sxophone – Sanja Brebrić
 10. Plesni punktovi Zagreb Djeca Show, jazz 25 Oda zečevima – Morana Mandić
 11. Pinokio klub za djecu i mladež, Zagreb Djeca Show, jazz 8 Sunce i osam planeta – Anamarija Želimorski
 12. Plesni klub Vruća čokolada, Split Djeca Show, jazz 20 Singing in the Rain – Josipa Lujanović
 13. Crazy Hill, Ludbreg Djeca Show, jazz 16 Sončece – Ivana Kapusta i Ana Katalenić
 14. Plesni studio moDus, Zagreb Mladi Show, jazz 7 Prava želja – Nika Lilek
 15. Plesni studio Step by Step Djeca Show, jazz 12 Mirror, mirror – Vendy Zajec
 16. Plesni centar Tala, Zagreb Mladi Show, jazz 19 Burn the Witch – Martina Kolega
 17. Plesni centar Osmijeh – Black Angels, Zagreb Mladi Show, jazz 15 Orchestra takeover – Ana Stanković
 18. Plesni studio Step by Step Mladi Show, jazz 14 Klapa – Štefica Steković
 19. Plesni klub Vruća čokolada, Split Mladi Show, jazz 7 Cirkus života – Josipa Lujanović
 20. Plesni punktovi Zagreb Mladi Show, jazz 12 Crna Rijeka – Martina Gogić
 21. Plesni studio moDus, Zagreb Mladi Show, jazz 10 Tamacun – Nika Lilek
 22. Plesni studio Action, Zagreb Mladi Show, jazz 7 Mine – Marija Mrđenović
 23. KUD Tasa – plesni studio Art dance, Pula Mladi Show, jazz 16 Read all about it –Tatjana Samuele Radolović

PROBE

  Naziv skupine Termin probe
Plesni studio moDus, Zagreb 16:00 – 16:20
Plesna grupa Flame, Rijeka 16:20 – 16:25
Plesni klub Vruća čokolada, Split 16:25 – 16:40
Crazy Hill, Ludbreg 16:40 – 16:45
Plesni studio Action, Zagreb 16:45 – 16:50
Plesni studio Step by Step, Zagreb 16:50 – 17:05
Pinokio klub za djecu i mladež, Zagreb 17:05 – 17:10
Plesni centar Osmijeh – Black Angels, Zagreb 17:10 – 17:15
Plesni punktovi Zagreb 17:15 – 17:25
KUD Tasa – plesni studio Art dance, Pula 17:25 – 17:35
Plesni studio Vivona, Čakovec 17:35 – 17:40
School of Street Styles 17:40 – 17:45
Talent studio M, Split 17:45 – 17:50
Transform, Zagreb 17:50 – 17:55
Plesni centar Tala, Zagreb 17:55 – 18:10
Dječje društvo Plesni Kristal, Zagreb 18:10 – 18:15
Plesna grupa Magija, Rijeka 18:15 – 18:30

 

RASPORED NASTUPA  11.5.2014.

Red.Nast.

Plesna grupa

kategorija

Broj

plesača

Naziv koreografije/

koreograf

1. Udruga za klasični balet Vindija, Varaždin Predškolciklasični

8

Moja mala priča – Vlasta Rittig
2. Plesni studio Lepeza, Zagreb Predškolciklasični

10

Proljetna livada – Marta Habulin
3. Pirueta DND Pula Predškolciklasični

2

Lutke – Ksenija Prpić
4. Baletna udruga Pirueta, Zadar Djecaklasični

1

Bijeli labud – Vinka Zekić
5. Pinokio klub za djecu i mladež, Zagreb Djecaklasični

8

Četiri Šegrta Hlapića i njihove Gite –Mihaela Dolački Jozić
6. Udruga za klasični balet Vindija, Varaždin Djecaklasični

8

Proljetna radost – Vlasta Rittig
7. Plesni ansambl Sjene, Šibenik Djecaklasični

18

Vojnici i lutke – Zorana Mihelčić
8. Divertimento studio povijesnog plesa, Zagreb Mladiklasični

6

Capricio – Vlasta Rittig
9. Pirueta DND Pula Mladiklasični

7

Hota – Jelena Prpić
10. Balet POU Kutina Mladiklasični

2

Pas de deux iz baleta Bajadera – Vesna Kovačević
11. Udruga za klasični balet Vindija, Varaždin Mladiklasični

5

Sjećanje – Vlasta Rittig
12. Plesna radionica M, Rijeka Mladiklasični

5

The Gipy Dance – Irina Koteles
13. Plesni studio Vindi, Varaždin Djecasuvremeni

2

Oprosti al’ ne zaboravi – Maša Kolar
14. Plesni odjel udruge Gombalište Djecasuvremeni

6

Zaleđene – Marija Martina Glavaš
15. Plesni ansambl Sjene, Šibenik Djecasuvremeni

24

The Snow is dancing – Zorana Mihelčić
16. Studio suvremenog plesa Teuta,Čakovec Djecasuvremeni

13

U rukavu – Nikolina Mekovec
17. Plesni studio Vindi, Varaždin Djecasuvremeni

2

Veliko i malo prijateljstvo – Nadija Bajrič i Laura Horvat, mentorica: Davorka Čorko – Rodeš
18. Studio suvremenog plesa Teuta,Čakovec Mladisuvremeni

1

Crte prošlosti – Nikolina MekovecPleše: Vilim Poljanec
19. Plesna radionica Ilijane Lončar, Požega Mladisuvremeni

3

Man’s Energy – Ilijana Lončar
20. Plesni studio Vindi, Varaždin Mladisuvremeni

1

In the Box – Tea Pintarić, mentorica: Davorka Čorko – Rodeš
21. Plesni ansambl Sjene, Šibenik Mladisuvremeni

16

Orraculum – Zorana Mihelčić
22. Studio suvremenog plesa Teuta,Čakovec Mladisuvremeni

10

Njena Kosa – Nikolina Mekovec