12. susreti plesnih grupa – urbani plesni izrazi

12. susreti plesnih grupa – urbani plesni izrazi

U subotu 25. i nedjelju 26. travnja TREPS susrete završavamo atraktivnim nastupima plesača urbanih plesnih stilova.

Program počinje u 19:00 sati.

Ulaznice po cijeni od 25 kn možete rezervirati na 01 3027 411, kupiti u tajništvu Cekatea od 10:00 do 20:00 sati radnim danom ili od 17:00 sati na blagajni, na dan nastupa.

RASPORED NASTUPA I PROBA:

subota, 25.4.2015.

Naziv skupine Koreografija – koreograf min. glazba dob. kateg.br. ples.
1 Crazy Hill Ludbreg Škola – Ivana Kapusta i Ana Katalenić 2:00 mix B18
2 Plesni studio Escape 2,Osijek Uptown Funk – Helena Janjušević 1:35 mix B10
3 Crazy Hill Ludbreg I love it  – Ivana Kapusta i Ana Katalenić 2:00 Icona Pop C20 sh
4 Balans,Šibenik Funky Bubblegum – Iva Mihelčić Perković 2:23 mix C20
5 Plesni studio Escape 2,Osijek Soldiers of Love – Helena Janjušević 2:05 mix C18
6 In Flux,Zadar T’N’S – Suzana Đerđa 3:00 mix D10
7 Plesni centar TALA,Zagreb Kick Ass – Mario Vrbanec 3:20 mix E10
8 Crazy Hill Ludbreg Lutke – – Ivana Kapusta i Ana Katalenić 2:50 mix C20
9 Balans,Šibenik Street&Dance – Iva Mihelčić Perković 2:03 Street Dance soundtrack mix D15
10 Plesna sekcija X3M,Šibenik Problem – Dolores Đurček 2:65 Dolores Đurček D12
11 Plesna grupa Flame,Rijeka My Chick Bad – Paola Vukelić 2:50 Lyrica Andreson, M.I.A. Nicki Minaj E14
12 Plesni studio Escape,Zagreb So we like it – Mario Jukić 2:52 2PAC, Dreamgirls soundtrack, W.Houston, Spice, Missy Elliot E20
13 Balans,Šibenik Uptown Funk – Dance – Iva Mihelčić Perković 3.00 mix D13
14 In Flux,Zadar Thunder – Anđela Bugarija 3:00 mix D13
15 Plesna sekcija X3M,Šibenik Revolution – Dolores Đurček 2:42 Dolores Đurček D7
16 Plesni studio Escape 2,Osijek Ba – Bing – Dijana Didi Šokčić 2:30 Havana Brown E9
17 Plesni studio Escape,Zagreb Black Widows – Karla Ileš E16
18 Plesni studio Escape,Zagreb Get Away – Rebecca Krajnović i Stella Rončević 1:45 E11 sh
19 Plesni studio TransForm,Zagreb We create the world we live in – Davor Ćiković Worda 3:30 Linking Park E30

PROBE:

grupa vrijeme
1 Plesni studio Escape, Zagreb 16:15 – 16:30
2 Plesni studio Escape 2, Osijek 16:30 – 16:40
3 Plesna grupa Flame, Rijeka 16:40 – 16:50
4 Balans, Šibenik 16:50 – 17:05
5 In Flux, Zadar 17:05 – 17:20
6 Plesna sekcija X3M, Šibenik 17:20 – 17:35
7 Crazy Hill Ludbreg 17:45 – 18:00
8 Plesni centar TALA, Zagreb 18:00 – 18:10
9 Plesni studio TransForm,Zagreb 18:10 – 18:20

nedjelja, 26.4.2015.

Naziv skupine Koreografija – koreograf min. glazba dob. kateg.br. ples.
1 DŠR Vila, Zagreb Vesele vile – Dorotea Cepanec i Petra Capan 2:00 mix A12
2 Plesni centar DRIM,Zagreb Back to the old School – Dag Marković 2.56 DJ Chief Rock B8
3 Plesni klub Balans,Sveta Nedelja Ples leptira – Sanja Barbaro 3:00 Bond B18 sh R
4 Liberdance, Zagreb Turn up the Music – Martina Drezga 3:00 C8
5 Plesni klub D vision,Zagreb Little B boys – Dag Marković 3:00 DJ Real One C10
6 Plesni studio Fusion,Zagreb Bring it back – Nina Vidošević i Valentina Anaković 3:00 DJ Real One C10
7 SOSS – School of Street Styles, Zagreb SOSS Kids – Suzana Suz Čečura 3:00 mix C10
8 Ritam zona,Zagreb No no no no! – Biljana Banja ci Martina Boroša 2:20 C.R.Jepsen, Willow Smith, Iggy Azalea, Beyonce C8
9 Plesni klub Balans,Sveta Nedelja All about that Bass – Una Furač Štalcar 3:00 Avatar Soundtrack C14 R
10 Plesni klub D vision,Zagreb Breaking Sweat – Dag Marković 3:00 DJ Real One D7
11 Plesni klub TT,Zagreb TT Army – Tomislav Tržan 2:15 DJ Snake D11
12 Plesni klub Balans,Sveta Nedelja Skyfall – Una Furač Štalcar 3:00 Adele C7 su R
13 SOSS – School of Street Styles, Zagreb Maestro – Ante Tuna Glušćević 3:00 mix E18
14 Plesni studio Fusion,Zagreb Chicks love Beyonce – Nina Vidošević 3:00 DJ Real One E12
15 SOSS – School of Street Styles, Zagreb Touch – Suzana Suz Čečura 3:00 mix E18
16 Plesni studio Fusion,Zagreb Girls – Sandra Bandula 3:00 DJ Real One E14

PROBE:

grupa Vrijeme
1 Plesni klub TT,Zagreb 16:30 – 16:40
2 Plesni klub Balans,Sveta Nedelja 16:40 – 16:55
3 Plesni centar DRIM,Zagreb 16:55 – 17:05
4 Plesni klub D vision,Zagreb 17:05 – 17:20
5 Plesni studio Fusion,Zagreb 17:20 – 17:35
6 SOSS – School of Street Styles,Zagreb 17:35 – 17:50
7 Ritam zona,Zagreb 17:50 – 18:00
8 Liberdance, Zagreb 18:10 – 18:20
9 DŠR Vila Bez probe